| Product Title | 2.9mm IW1501 |
| Is Customizable | no |
| Is Featured | no |
| Is Visible | yes |
| Connector | 2.92mm |
| Geometry | Straight |
| Cable | IW1501 |
| Source File | 2_92mm |
| Frequency Range | DC-40 GHz |
| Impedance | 50 Ohms |
| Insulators | PCTFE |
| Durability | 500 Cycles |
2 The Matchyns Rivenhall End, Witham, Essex CM8 3HA
Terms & Conditions Privacy Policy
"*" indicates required fields