| Product Title | Precision 2.9mm Straight Solder Plug for 0.085? Cable |
| Is Customizable | yes |
| Is Featured | no |
| Is Visible | yes |
| Connector | 2.92mm |
| Gender | Plug / Male |
| Termination | Solder |
| Geometry | Straight |
| Cable | 0.085 |
| Source File | 2_92mm |
2 The Matchyns Rivenhall End, Witham, Essex CM8 3HA
Terms & Conditions Privacy Policy
"*" indicates required fields